Paylaş : TR | EN
İnstagram Hesabınızı Diğer Cihazlardan Çıkış Yaptırmak

İnstagram Hesabınızı Diğer Cihazlardan Çıkış Yaptırmak

  • 06 Şub
  • 0 Comments

Instagram Hesabı Diğer Cihazlardan Nasıl Çıkış Yaptırılır?

Instagram hesabı diğer cihazlardan çıkış yaptırma için Instargam uygulaması kullanılır. Instagram hesapları bazı durumlarda farklı cihazlarda açılarak açık unutulabilmektedir. Telefon cihazınıza ulaşıp telefonunuzu kapatma şansınız da yoksa uygulama üzerinden tüm hesaplarınızdan çıkış yapabileceğinizi unutmamalısınız. Bu sayede hesabınızın güvenliğini artırarak, koruma altına almış olursunuz. Uygulama üzerine  tüm cihazlardan çıkış yap  şeklinde herhangi bir seçenek bulunmasa bile oldukça hızlı ve sorunsuz bir şekilde bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Sorunun kaynağında daha önce kullanmış olduğunuz başka bir cihazdan dolayı şifre bilgileriniz başkalarıyla paylaşılmış olabilir. Instagram hesabınızdan çıkış yapılmasını istiyorsanız şifre bilgilerinizi değiştirmelisiniz. Instagarm hesap şifresini değiştirdiğinizde hesabınız ekranda açık bir şekilde görülse bile ilk dokunuşta çıkış işlemi hemen yapılacaktır. Bu sayede sadece kullandığınız cihazın açık kalmasını sağlayarak hesabınız güvenliğini artırabilirsiniz.

Instagram Hesabımın Hangi Cihazlarda Açık Olduğunu Nasıl Görebilirim?

Instgaram hesabımın hangi cihazda açık olduğunu görme işlemi güvenliğiniz için çok önemli olsa da Instagram bu konuda kullanıcılarına herhangi bir bilgi içeriği sunmamaktadır. Facebook gibi sosyal medya uygulama alanları ne zaman nerelerde hesaba giriş yapılacağına dair çeşitli bilgiler sunarak tüm işlemlerinizi oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Facebook gibi sosyal medya uygulamaları ne zaman nerede hesabınıza giriş yapıldığına dair çeşitli bilgi vererek işinizi oldukça kolaylaştırmaktadır. Instagram şimdilik Instagram tüm cihazlardan çıkış konularında herhangi bir bilgi sunamamaktadır. Uygulamanın Facebook tarafından satın alınmasıyla kullanıcılar bu tarz yeniliklerin yapılmasını büyük bir merakla beklemektedir. 

Instagram ın yeni özelliklerinden haberdar olarak merak ettiğiniz her konuda bilgi sahibi olmak için hesabınızın cihazlardan kontrol etmenizi sağlayan destek

instagram hesabınızı diğer cihazlardan çıkış yaptırmak instagram hesabınızı diğer cihazlardan çıkış yapmak instagram hesabımda kaç kişi var

Yorum Gönderguvenlik

Yorumlar (0)
Henüz yorum yok. İlk yorum yapan siz olun!