Paylaş : TR | EN
İnstagram Profil Link Kopyalama

İnstagram Profil Link Kopyalama

  • 16 Oca
  • 0 Comments

Instagram Profil Linki Nedir?

Instagram da başka bir hesabın profil linkini alabilmek gibi bir imkân bulunmamaktaydı. Yani daha önce Instagram kullanıcıları, beğendikleri ve takip ettikleri kullanıcıların hesaplarını başka kişilerle paylaşamamaktaydı.  Kullanıcıların bu konu ile ilgili şikâyetlerini bildirmeleri, Instagram yetkililerinin konuyu incelemesine imkân tanımıştır. 

Instagram Profil Linki Paylaşma İmkanı Nasıl Olmaktadır?

Instagram’da  beğendiğiniz veya takip ettiğiniz bir Instagram hesabını aşağıdaki adımlarla, kolay bir şekilde linkini alarak paylaşım yapabilirsiniz. Bu adımlar

Öncelikle Instagram uygulamasına giriş yaparak, profil linkini almak istediğiniz hesaba giriş yapmalısınız. Giriş yaptığınız hesabın sağ üst bölümünde bulunan üç noktaya tıklayarak, profilin linkini kopyala butonuna basmalısınız. Bu işlemleri yaptığınızda o hesabın profil linkini kopyalamış olacaksınız. Kopyaladığınız hesap linkini, başka bir linki kopyalana kadar istediğiniz her yere yapıştırma imkânına sahip olursunuz. İster not defterine ister başka bir uygulamada yapıştır diyerek, hesap linkine ulaşabilirsiniz. Instagram da kolay bir şekilde profil linki alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca belirtmemiz gereken bir diğer husus ise Instagram’da gizli olan bir hesabın profil linkini kopyalayamazsınız.

instagram profil link kopyalama nasıl yapılır

Yorum Gönderguvenlik

Yorumlar (0)
Henüz yorum yok. İlk yorum yapan siz olun!